OSOBY DO BADANIA NAUKOWEGO POSZUKIWANE!

Jestem studentką ostatniego roku Psychologii. Przede mną ostatni etap (oprócz zdania kilku przedmiotów) – napisanie i obronienie pracy dyplomowej magisterskiej. Swoją przyszłość wiążę z pracą z osobami chorującymi psychicznie i fizycznie, szczególnie w obszarach: depresja, zaburzenia lękowe, zmaganie się z chorobą przewlekłą, trauma, kryzys emocjonalny.

Piszę pracę naukową dotyczącą wybranych aspektów zdrowia psychicznego (głównie odczuwanie stresu) oraz nawyków związanych ze zdrowiem fizycznym i psychicznym u osób chorych kardiologicznie i zdrowych.

Aby było to możliwe, potrzebuję odpowiedzi od sporej liczby osób.

Szukam:

  • OSÓB CHORYCH NA CHOROBY SERCA I UKŁADU KRĄŻENIA (nadciśnienie, wada serca, niewydolność serca, przebyty zawał serca, choroba wieńcowa/niedokrwienna serca, zapalenie mięśnia sercowego, kardiomiopatia, stan po transplantacji serca). Mogą być też dodatkowe choroby oprócz kardiologicznych (np. cukrzyca, depresja).
  • OSÓB ZDROWYCH, BEZ CHORÓB PRZEWLEKŁYCH (w przedziale 40-70lat). Czyli osób, które nie mają diagnozy chorób trwających dłużej niż kilka miesięcy ani nie przyjmują leków na tego typu choroby.

Co trzeba zrobić?

  1. Jeśli należysz do tych dwóch grup osób zostaw kontaktowy adres mailowy w tym formularzu: FORMULARZ wszystkie wytyczne są tam opisane. Jeśli znasz takie osoby i przypuszczasz, że mogłyby zechcieć pomóc (np. rodzice, rodzeństwo, przyjaciele) również proszę o kontakt. Możesz również skorzystać z zakładki KONTAKT na tej stronie internetowej.
  2. Wypełnij ankietę, do której link dostaniesz w wiadomości mailowej na wskazany przez Ciebie adres. Ankieta jest krótka i niewymagająca, zajmuje około 20minut.

Adres mailowy nie jest powiązany z odpowiedziami, służy tylko do wysłania linku do ankiety z pytaniami. A odpowiedzi są analizowane zbiorczo, czyli nie służą indywidualnej diagnozie. Wyniki będą potem uśredniane dla całej grupy i z nich wyciągane wnioski.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 marca 2021 roku

Bardzo proszę o pomoc!
Z pozdrowieniami Julia Skibińska.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s