Witaj!

Nazywam się Julia Skibińska. Jestem psycholożką.
Stronę założyłam z myślą o ugruntowaniu zdobywanej wiedzy co z czasem przerodziło się w misję przekazywania podstawowej wiedzy psychologicznej by łamać panujące w społeczeństwie mity oraz przyczyniać się do odzyskiwania zdrowia i poprawiać dobrostan psychiczny.

Zapisz się na newsletter i otrzymaj prezent!

Zapisując się na newsletter oprócz informacji o nowych tekstach na blogu czy mojej psychologicznej oferty (webinary, warsztaty, konsultacje) otrzymasz prezent:

e-book „Farmakoterapia w chorobach psychicznych . Czy jest się czego bać?”

Najpopularniejsze wpisy na blogu:

Oto kilka opinii o mojej działalności internetowej:

Ada:
„Z całego serca polecam blog Julii. To miejsce idealnie pokazujące, jak wiedza teoretyczna może być przełożona na praktykę. Autorka nie boi się poruszać trudnych tematów, związanych często z jej życiem osobistym. We wpisach Julii widoczna jest jej wysoka wiedza merytoryczna. Jednocześnie język autorki jest jasny, dostosowany do szerokiego grona odbiorców.
W skrócie: autentyczność, szeroka wiedza i otwartość na odbiorców – te cechy według mnie określają PsychoInspirację.”

Gosia:
„Merytoryczny blog zachęcający do zagłębienia się w zagadnienia psychologii. Porusza wiele ciekawych tematów. Dzięki różnorodności materiałów jest odpowiedni dla każdego! Polecam

Sabina:

„wielka odwaga w mówieniu o zaburzeniach psychicznych. Autentyczność wypisana na twarzy. Jej posty mają dla mnie kojący wymiar… Ciepła, dobra, poszukująca, prawdziwa. (…)”

Zaglądaj do moich mediów społecznościowych!